Bielizna

Bielizna

Pokazano 1-12 z 556 pozycji
Pokazano 1-12 z 556 pozycji

Aktywne filtry

  • Nowy

  Mieva 15DEN White/Białe...

  Cena 19,45 USD

  POŃCZOCHY

  Delikatne, finezyjne pończochy ślubne z pudrowo różową koronką i eleganckim, misternym obrębieniem. Wokół ud rozkwitają subtelne, bladoróżowe krokusy, jak gdyby ogrzewały się w pierwszych ciepłych promieniach rześkiego poranka. Całość sprawia wrażenie świeżości, lekkości i kruchości. Tak jak idealna panna młoda!

  MADE IN POLAND

  Skład: 89% POLIAMID 9% ELASTAN 2% POLIPROPYLEN

  • Nowy

  Marry Me 8DEN White/Białe...

  Cena 18,48 USD

  POŃCZOCHY

  Warto zadbać o to, by w tym wyjątkowym dniu wszystko było idealnie! Wybierz eleganckie, białe pończochy ślubne z prostym, geometrycznym motywem stanowiącym perfekcyjną całość z subtelną, minimalistyczną koronką. Postaw na nieskazitelną biel, jakość i wygodę by podkreślić rangę tak ważnych chwil.

  MADE IN POLAND

  Skład: 90% POLIAMID 10% ELASTAN

  • Nowy

  Celebina 20DEN White/Białe...

  Cena 34,16 USD

  POŃCZOCHY

  Prostota, elegancja i wygoda to atuty nie do przecenienia podczas tej jednej z najważniejszych w życiu ceremonii. Cieniutkie, przewiewne pończochy na imitujących podwiązki paseczkach posiadają niebieską obwódkę wokół ud, która czyni zadość ślubnej tradycji, by mieć na sobie „coś niebieskiego”. Ten model to zapowiedź pięknych momentów i wygody podczas roztańczonego wesela i słodka obietnica na finisz nocy poślubnej. 

  MADE IN POLAND

  Skład: 89% POLIAMID 10% ELASTAN 1% POLIPROPYLEN